Dzień Kobiet w Lubni

Mieszkanki sołectwa Lubnia jak co roku spotkały się na wspólnym świętowaniu z okazji Dnia Kobiet. Organizatorzy zadbali o to, by tego wieczoru nie zabrakło atrakcji. Głównym punktem spotkania był występ kabaretu Niezapominajki z Lichnów. Panie zaprezentowały dwa skecze "Przychodnia lekarska" i "Walduś się żeni". Wesołą atmosferę dopełniła niespodzianka w postaci kankana na wesoło. 

Organizatorem spotkania z okazji Dnia Kobiet w Lubni była sołtys Anna Pestka wraz z Radą Sołecką, Koło Gospodyń Wiejskich na czele z przewodniczącą Kordulą Miszewską oraz Klub Sportowy Bala z prezesem Piotrem Bruskim. Sołtys i Rada Sołecka zadbali o atrakcje, panie z koła gospodyń o suto zastawione stoły, na których można było znaleźć własnoręcznie przygotowywane słone potrawy i słodkie ciasta, a panowie z klubu sportowego dbali, by niczego paniom tego wieczoru nie brakowało. 

Panowie reprezentujący zarówno Sołectwo jak i Klub Sportowy Bala chętnie służyli paniom swoją pomocą. O płeć piękną tego dnia dbali (na zdjęciu od lewej): Marcin Zabrocki, Bogdan Janikowski, Krzysztof Pokrzywiński, Bogdan Lubiński, prezes KS Bala Piotr Bruski, radny Rady Miejskiej Michał Szczepański oraz niewidniejący na zdjęciu Grzegorz Pestka i Rafał Dułak.

Inf. i fot. Gmina Brusy.