Charytatywny Bal Karnawałowy w Leśnie odbędzie się pod patronatem Burmistrza Brus. Uczestnicy będą bawić się w szczytnym celu!

Burmistrz Brus Witold Ossowski objął honorowym patronatem zbliżający się Charytatywny Bal Karnawałowy w Leśnie. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę, 22 lutego. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na leczenie chorych dzieci z okolic Orlika i Leśna oraz na działalność ministranckiego klubu sportowego „Orlik”.

Organizatorami balu są: ojciec Arkadiusz Czaja – kapelan Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek w Orliku, ks. Damian Drozdowski – proboszcz Parafii w Leśnie i wspólnota rodziców ministrantów należących do OMKS „Orlik”. Wydarzenie rozpocznie msza św. w kaplicy Sióstr Franciszkanek w Orliku. Dalsza część imprezy przeniesie się do „Przystani Aga” w Leśnie. Do tańca przygrywać będzie zespół „Dama Band”. Bal poprowadzi aktor Paweł Burczyk. Ponadto na uczestników balu czeka wiele dodatkowych atrakcji: występ Krystyny Giżowskiej, pokazy iluzji  w wykonaniu „Oriano” i „Duo Paulo” oraz licytacje fantów. Jednym z nich będzie dzień pracy z burmistrzem Brus. Osoba, która wygra licytację przez jeden dzień będzie mogła zapoznać się z codziennymi obowiązkami burmistrza. Ponadto wśród fantów wylicytować będzie można między innymi przekazany przez Prezydenta RP obraz z osobistą dedykacją, pióro przekazane na licytację przez Premiera Rządu, piłki z autografami prezesa PZPN Zbigniewa Bońka i drużyny Lechii Gdańsk, płyty z autografami Krystyny Giżowskiej i Macieja Miecznikowskiego.

 

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.