WYBORY PREZYDENTA RP 2020 - "Bądźmy razem 28 czerwca! Pójdźmy na wybory!"

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy gminy Brusy!

W 2020 roku obchodzimy 30. rocznicę przywrócenia samorządu terytorialnego w Polsce. To 30 lat budowania silnego i świadomego społeczeństwa obywatelskiego, społeczeństwa dbającego o wspólnotę, opartego na wzajemnej współpracy.

W niedzielę, 28 czerwca 2020 r., odbędą się Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Mamy okazję w pełni pokazać swoją obywatelską postawę i zaangażowanie w sprawy naszego kraju, a w rezultacie w sprawy naszej Małej Ojczyzny – Gminy Brusy.

Każdy oddany głos będzie miał wpływ na to, kto zostanie Prezydentem Polski i kto będzie nas reprezentować. Nie odbierajmy sobie tego ważnego, demokratycznego prawa. Bądźmy dumni z tego, że jesteśmy Polakami i mamy przywilej głosowania.

Promujmy tę ideę jako wyraz odpowiedzialności i dbałości o wspólne dobro. Zachęćmy do pójścia na wybory niezdecydowanych. Apelujmy o wspólne działanie!

Dodatkową motywacją do udania się na wybory jest możliwość otrzymania wozu bojowego dla jednej z naszych jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej. Ta gmina do 20 tys. mieszkańców, której frekwencja wyborcza będzie najwyższa w województwie, otrzyma od komendanta głównego PSP środki na sfinansowanie w całości jednego z 16 średnich samochodów ratowniczo-gaśniczych. Strażacy pomagają nam. My pomóżmy strażakom.

Bądźmy razem 28 czerwca! Pójdźmy na wybory!

 

 Burmistrz Brus

Witold Ossowski

 

 

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.