27 Finał WOŚP w Brusach

W tegorocznym, 27 finale WOŚP, brało udział 32 wolontariuszy, którzy kwestowali w Brusach, Męcikale, Leśnie, Kosobudach i Orliku. Kwestujący do uczniowie kół wolontariatu przy Szkole Podstawowej nr 2, Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II oraz przy KLO.

27 Finał WOŚP uatrakcyjnił koncert, który odbył się na małej sali w Centrum Kultury i Biblioteki. Koncert i poszczególne punkty programu przygotowali i poprowadzili wolontariusze ze szkół podstawowych. Podczas koncertu została przeprowadzona licytacja gadżetów od darczyńców i WOŚP, z której zebrano 950 zł. Zorganizowano także stoisko ze słodyczami, z których uzbierano ponad 500 zł. W godzinach popołudniowych w szkole w Brusach odbył się turniej siatkówki.

Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy grając w Brusach zebrała łącznie 18.032 zł. Organizatorzy dziękują wolontariuszom, policji i wszystkim zaangażowanym w zbiórkę dla WOŚP na terenie gminy Brusy oraz darczyńcom i tym, którzy wrzucali do puszek, a także licytowali za uzbierane pieniądze na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.