Samorządowe spotkanie opłatkowe

Tegoroczne samorządowe spotkanie wigilijne odbyło się w środę, 18 grudnia, w świetlicy wiejskiej w Czyczkowach. W świąteczną atmosferę zgromadzonych wprowadziła historia narodzin Jezusa Chrystusa, przedstawiona  przez uczniów Szkoły Podstawowej im. bł. ks. Józefa jankowskiego w Czyczkowach. Uczniów do występu przygotowały nauczycielki: Katarzyna Lewinska, Agnieszka Żywicka i Anna Pestka. Zgodnie z tradycją, podczas spotkania, zostało przekazane Betlejemskie Światło Pokoju.

 Podczas samorządowego spotkania opłatkowego burmistrz podzielił się nim z ks. proboszczem Janem Flaczyńskim oraz siostrą przełożoną Barbarą Dzienisz ze Zgromadzenia Zmartwychwstania Pańskiego w Brusach.

Samorządowe spotkanie opłatkowe to co roku okazja do krótkiego podsumowania całorocznych działań Gminy Brusy i omówienia planów na rok kolejny.  Burmistrz Brus w kilku słowach odniósł się m.in. do budowy i uruchomienia żłobka w Brusach, rewitalizacji miasta Brusy, czy budowanej w kierunku Zalesia ścieżki rowerowej. Z okazji zbliżających się Świąt, włodarz złożył wszystkim zgromadzonym serdeczne życzenia świąteczno - noworoczne. Kilka słów do przybyłych gości skierował też przewodniczący Rady Miejskiej Zbigniew Łącki oraz ks. proboszcz Jan Flaczyński.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.