TVK Brusy

Oplatek_Samorzadowy.jpg

Samorządowe spotkanie opłatkowe (28 gru 2019)

Co roku burmistrz Brus Witold Ossowski spotyka się z przedstawicielami lokalnych władz samorządowych, Kościoła, instytucji, organizacji, przedsiębiorstw i wieloma działaczami z gminy Brusy, aby w uroczystym nastroju, przeżyć ten wyjątkowy, święty czas.
Jubileusz.jpg

Złoty jubileusz małżeństwa. Burmistrz wręczył medale za długoletnie pożycie małżeńskie (21 gru 2019)

Dwadzieścia par z terenu miasta i gminy Brusy dostąpiło zaszczytu odznaczenia medalem za długoletnie pożycie małżeńskie. Wyróżnienie to przyznawane jest przez Prezydenta RP, a podczas ceremonii odznaczeń w Brusach wręcza je Burmistrz Brus.
Herb_Brus.png

XII sesja Rady Miejskiej w Brusach (20 gru 2019)

Informujemy, że 20 grudnia 2019r. (piątek) o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Brusach odbędzie się XII sesję Rady Miejskiej w Brusach
Mikolaj_w_Brusach.jpg

Mikołaj odwiedził Brusy. (16 gru 2019)

7 grudnia, Mikołaj odwiedził Brusy. Na placu targowym zorganizowano Mikołajki dla dzieci z całej gminy.
Akademia.jpg

Koncert patriotyczny w wykonaniu uczniów Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego. (3 gru 2019)

Z okazji obchodów Święta Niepodległości, odbył się koncert patriotyczny w wykonaniu uczniów Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach
Herb_Brus.png

XI sesja Rady Miejskiej w Brusach (29 lis 2019)

29 listopada 2019 r.(piątek) o godz. 11.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Brusach odbędzie się XI sesja Rady Miejskiej w Brusach
11-listopad.jpg

Obchody święta odzyskania niepodległości i 660. rocznica powstania Czyczków (27 lis 2019)

Z okazji obchodów Święta Niepodległości i Jubileuszu Czyczków, dzieci z grup przedszkolnych pod czujnym okiem swoich opiekunek: Eweliny Krasinkiewicz, Moniki Rożek i Katarzyny Główczewskiej, przygotowały i zaprezentowały montaż słowno-muzyczny pn. "Maluchy dla Niepodległej".
92720.jpg

Gminne Obchody Narodowego Święta Niepodległości (25 lis 2019)

11 listopada br. Polacy obchodzili 101. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Do wspólnego świętowania gminnych uroczystości związanych z rocznicą zapraszał burmistrz Brus Witold Ossowski wraz z przewodniczącym Rady Miejskiej w Brusach Zbigniewem Łąckim.
Orlik_siostry_plansza.jpg

Pierwszy Rodzinny, Charytatywny Festyn Sportowy w Orliku (21 lis 2019)

22 września, upłynęła w Orliku pod hasłem rodziny, sportu i pomocy potrzebującym. To właśnie tego dnia odbył się Pierwszy Rodzinny, Charytatywny Festyn Sportowy zorganizowany przez Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek od Pokuty i Miłości Chrześcijańskiej w Orliku.
91595.jpg

IX Zaborska Olimpiada Sportowa Osób Niepełnosprawnych (1 lis 2019)

Blisko 200 zawodników z 19 zaprzyjaźnionych placówek wzięło udział w IX Zaborskiej Olimpiadzie Sportowej Osób Niepełnosprawnych.
Dzwon_Mecikal.jpg

Wciąganie dzwonu na wieżę kościoła w Męcikale (30 paź 2019)

Na wieży kościelnej został zamontowany dzwon. Inicjatorami tego przedsięwzięcia są potomkowie Marianny i Jana Pestków z Pokrzywna.
Calineczka_z_Lubni.jpg

Impreza charytatywna dla Calineczki z Lubni (23 paź 2019)

Calineczka - tak mówią na dwuletnią Liliankę Półczyńską jej najbliżsi. Dziewczynka choruje m.in. na zespół Cornelii de Lange i tatralogię Fallota. Lilianka wymaga stałej, specjalistycznej i kosztownej opieki. Codziennie jest przy niej najbliższa rodzina, szczególnie mama Małgorzata.W Lubni odbyła się bowiem impreza charytatywna z myślą o dziewczynce.
Herb_Brus.png

WIEŚCI Z ZABORÓW PROGRAM INFORMACYJNY (12 paź 2019)

Herb_Brus.png

X sesja Rady Miejskiej w Brusach (2 paź 2019)

2 października 2019 r. (środa) o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Brusach odbędzie się X sesja Rady Miejskiej w Brusach
Dozynki_plansza_2.jpg

Zaborskie Dożynki Gminne - Brusy 2019 (1 paź 2019)

Efektowne wieńce, regionalne wyroby i liczne wystawy to obraz Zaborskich Dożynek Gminnych, które odbyły się 8 września br. w Brusach.
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.